Pravidla a návod pro stažení layoutu

17. ledna 2011 v 11:56 | Lawiane
Pokud se vám tento layout líbí a chcete ho na svůj blog, přečtěte si prosím následující pravidla a instrukce.
Pravidla:
1) Layout musíte použít ve stejné podobě, jako je tady. Tzn., že nebudete na lyaoutu nic měnit podle svého a nebudete používat jeho části samostatně.
2) do menu si dáte odkaz na můj blog, jako na autora layoutu a rozhodně ho nebudete prohlašovat za své dílo, či ho dávat někomu dalšímu.
3) Layout se pokusíte nastavit sami podle následujícího návodu. Pokud by něco opravdu nešlo, obrátíte se na mě, ale nechci slyšet žádné výmluvy předem, že to neumíte :D
Jak nastavit layout na svůj blog:
Nejprve mi napíšete na mail tarja.suomi@seznam.cz o který lay máte zájem a jaká je adresa vašeho blogu a když vám pošlu heslo na blog, kde je layout vytvořen, provedete následující:
1) Přihlásíte se na blog layoutu a pokud máte dva internetové prohlížeče, přihlásíte se na tom druhém prohlížeči na svůj blog. Pokud ne, budete si muset poradit například tak, že si veškeré tabulky a potřebné informace zkopírujete z layoutového blogu do wordu a z toho je pak opíšete na svůj blog.

2) rozkliknete si galerii a uložíte si z ní veškeré obrázky, musíte je však otevřít v novém okně, aby byly v plné velikosti. To je tento odkaz:

Ty pak dosadíte do svého blogu.
3) až budete mít vše uložené a nastavené jako na layoutovém blogu, měla by být práce hotová. Pokud se vám něco rozjíždí, zkuste to ještě překontrolovat, často bývá chyba třeba, že se neshoduje zarovnání stránky a pozice okrajů nebo tak něco. Nezapomeňte se podívat i do nastavení komentářů, zápatí, dolního boxu atd. Kdyby bylo něco stále špatně, napište mi a já to zkusím dát do pořádku.
A nezapomeňte si dát do menu odkaz na mě.

Přeji hodně štěstí a pevné nervy :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama